KONST / Litografier / Färglitografi 14246111
nr 1424 6111
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Röda vinbär, daterad . Signerad, numrerad 48/280. Färglitografi, bildmått: 32x35, yttermått inklusive ram: 55x56 cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:45:37
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska